Minu nimi on Teet Nurmeoja, olen lõpetanud TalTechi masinaehituse eriala ja praegune töökoht on Sweco Projekt. Infot minu eelnevatest tegemistest saab leida LinkedIn lehelt ja googeldades minu nimele. Võib tunduda, et selle inimese tutvustus on küll sattunud ekslikult sellisele talutooteid pakkuvale lehele. Kuid ei, igas inimeses on mitu poolt ja tõenäoliselt on enamusele teadmata minus see pool, mida nüüd teiega jagada tahan.

Teadmiseks, et mitmekesisus on inimese eripärast tulenev ainulaadsus, mis annab talle elukogemuse ning sellest tulenevalt potentsiaali panustada ühiskonnaellu oma unikaalse visiooni, oskuste ja kogemustega

Huvi põllumajanduse, iluaianduse ja üldise maaharimise vastu on minus elanud lapsest saadik. Siiani vaatasin seda kõike kõrvalt ja leidsin ennast mõtetelt, et miks ma sellega veel tegelenud ei ole?

Olemas on haritavad maalapid, väikesemõõduline põlluharimise tehnika, elukogemusest omandatud teadmised, äsjavalminud e-pood ja loomulikult tahe viia ellu mõtetes olnud ideed.

Oma ideesid elluviiva inimesena võin nüüd öelda, mõeldud-tehtud, kuid väga väikeses mahus, väga piiratud ulatuses, aga siiski tehtud! Tahaks nüüd öelda: väike samm inimesele, tohutu hüpe … 😊.

Laiale ringile on juba pakkuda minu lemmiktoodet küüslauku, mis jaguneb alagruppideks: küüslaugu laastud, küüslaugu pulber ja küüslaugu küüned.